Contact

Wij staan voor u klaar. Wilt u in contact komen met onze logistieke servicedesk? Vul hieronder een bericht in, of bel ons direct!

Kaart
Hoofdkantoor
Knippersven 19
5056 DE Tilburg
Bedrijvenpark Enschot 4233
Tel
088-222 39 01
Tel
013-536 10 18
Mail
info@il-logistiek.nl
Vestiging Utrecht
Koningin Wilhelminaweg 277
3737 BA Groenekan
Tel
030-2769137
Tel
088-2223945
Mail
utrecht@il-logistiek.nl
Vestiging Amsterdam
Luzernestraat 4
2153 GN Nieuw-Vennep
Tel
020-7607827
Tel
088-2223925
Mail
amsterdam@il-logistiek.nl
Locatie Rotterdam
Tel
010-7600807
Tel
088-2223926
Mail
rotterdam@il-logistiek.nl
Locatie Leeuwarden
Tel
0587600337
Tel
088-2223936
Mail
leeuwarden@il-logistiek.nl
Locatie Zwolle
Tel
038-7600157
Tel
088-2223928
Mail
zwolle@il-logistiek.nl
Locatie Leiden
Tel
071-7600068
Tel
088-2223928
Mail
leiden@il-logistiek.nl
Locatie Amersfoort
Tel
033-2048017
Tel
088-2223930
Mail
info@il-logistiek.nl
Locatie Woerden
Tel
0348-760327
Tel
088-2223931
Mail
woerden@il-logistiek.nl
Locatie Eindhoven
Tel
040-7600227
Tel
088-2223942
Mail
eindhoven@il-logistiek.nl
Locatie Breda
Tel
076-7620117
Tel
088-2223934
Mail
breda@il-logistiek.nl
Locatie Den Bosch
Tel
073-7600177
Tel
088-2223933
Mail
denbosch@il-logistiek.nl
Vestiging Nuth
De Velde 61
6363 CE Nuth
Tel
045-5650709
Tel
088-223901
Mail
nuth@il-logistiek.nl
Locatie Arnhem
Tel
026-7600569
Tel
088-2223940
Mail
arnhem@il-logistiek.nl
Locatie Ede
Tel
0247600861
Tel
088-2223941
Mail
ede@il-logistiek.nl
Locatie Venlo
Tel
077-7600095
Tel
088-2223943
Mail
venlo@il-logistiek.nl
Locatie Deventer
Tel
055-7600058
Tel
088-2223939
Mail
deventer@il-logistiek.nl
Hoofdkantoor
Bezoekadres
Knippersven 19
5056 DE Tilburg
Bedrijvenpark Enschot 4233
Tel
088-222 39 01
Tel
013-536 10 18
Mail
info@il-logistiek.nl

Administratie
Tel
088-2223990
Mail
administratie@il-logistiek.nl
Inkoop
Tel
088-2223992
Mail
inkoop@il-logistiek.nl
Vacatures
Tel
088-2223991
Mail
vacatures@il-logistiek.nl
Quality Assurance
Tel
088-2223993
Mail
QA@il-logistiek.nl
© I & L Logistiek - Elke opdracht is bijzonder. Volledige ontzorging van aanvraag tot factuur.